Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Поштова адреса: 39000, Полтавська обл., м. Глобине, вул.Травнева, 4

Телефон: 24-7-07

E-mail: cnap.globino.mr@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок – з 08-00 до 16-00

Вівторок  – з 08-00 до 20-00

Середа – з 08-00 до 16-00

Четвер – з 08-00 до 16-00

П’ятниця  –  з 08-00 до 16-00

Субота - з 08-00 до 12-00

Без перерви на обід

Структура:

•              Гапченко Ольга Федорівна –начальник, адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг"

•              Аврамчук Руслан Володимирович– адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг"

•              Герасименко Ксенія Петрівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг"

•              Легкий Валерій Вячеславович – головний спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг"

Основні завдання:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання

3. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг

4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання

5. Видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення)

6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг

7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

Положення про ЦНАП

Рішення про утворення ЦНАП

Рішення та Концепція утворення ЦНАП

Рішення та план заходів з реалізації Концепції утворення ЦНАП

Перелік адміністративних послуг:

Містобудування та архітектура
1 Рішення виконавчого комітету міської ради про переведення об’єкта нерухомого майна з житлового в нежитловий, або з нежитлового в житловий фонд
2 Надання висновку про наявні обмеження на використання земельної ділянки для фізичних та юридичних осіб
3 Надання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
4 Надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
5 Видача ( внесення змін до) будівельного паспорта на забудову земельної ділянки
6 Видача дубліката будівельного паспорта на забудову земельної ділянки
7 Видача вихідних даних на проектування (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки)
8 Присвоєння або підтвердження адреси об’єкту нерухомого майна
9 Видача інформації про відповідність самочинно збудованого об’єкту нерухомого майна (індивідуальні житлові садибні будинки, садові дачні будинки, господарські (присадибні будівлі і споруди, громадські будинки І та ІІ категорії складності) на приватизованій земельній ділянці існуючій містобудівній документації та будівельним нормам
Реєстрація місця проживання
10 Реєстрація місця проживання особи
11 Зняття з реєстрації місця проживання особи
12 Реєстрація місця перебування особи
13 Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи
Соціальні послуги
14 Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської об’єднанної територіальної громади у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем
15 Відшкодування один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і у зворотному напрямку громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесеним до І категорії – безплатно, віднесеним до ІІ категорії з 50% знижкою вартості проїзду.
16 Надання санаторно-курортних путівок особам, віднесених до 2 категорії , що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (в т.ч. дітям-інвалідам)
17 Відшкодування витрат громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, за придбання високовартісних життєвонеобхідних медикаментів, які за висновками лікарів потребують постійного їх прийому
18 Організація відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружини (чоловіка), неповнолітніх дітей)
19 Встановлення статусу ветерана праці