Депутати громади

депутатів Глобинської міської об’єднаної громади І скликання

ВАСЕНКО

Олександр Олександрович

Територіальний виборчий округ № 01 (с.Опришки, с.Мар’їне,  с.Битакове Озеро)

ГОРОБЕЦЬ

Іван Миколайович

Територіальний виборчий округ № 02

(с.Жуки, с. Жорняки,  с.Коломицівка, с.Павлівка,  с.Новоселівка)

КОТЛЯР

Олексій Віталійович

Територіальний виборчий округ № 03

(с.Пироги)

РЯБКО

Сергій Іванович

Територіальний виборчий округ № 04

(с.Яроші, частина с. Пироги)

ЗБИРАНИК

КОЗОРІЗ

Анатолій Степанович

Територіальний виборчий округ № 09

(с. Кордубанове, с. Старий Хутір, с. Кордубанове)

ХАКІМОВ

Ібрагім Хольмахмадович

Територіальний виборчий округ № 10

(с. Семимогили, м. Глобине – частина вулиці Полтавський шлях (колишня – Кірова), вулиці Ціолковського, Коцюбинського, Гоголя, Привітна (колишня – Ватутіна), Східно-Кільцева, пр.Тихий)

САВЧЕНКО

Вікторія Григорівна

Територіальний виборчий округ №11

(м.Глобине вулиці Бубнарівська (колишня 40-річчя Жовтня), Б.Хмельницького, Степова, Курченка, Полтавська, Льва Толстого, провулки Степовий, Б.Хмельницького, Берегова (колишня - Плеханова)

ВЕДМІДЬ

Валерій Геннадійович

Територіальний виборчий округ № 12

(м. Глобине, вулиці Паризької Комуни, Єсеніна, Шкільна, Шевченка, Разіна, частина Полтавський шлях (колишня – Кірова), Гагаріна, провулки Паризької комуни, Матросова, Плиски (колишній – Боженка), Східний (колишній - Кірова), Гагаріна, тупік Гагаріна)

ПОЛОНСЬКИЙ

Ігор Станіславович

Територіальний виборчий округ № 13

(м. Глобине, вулиці Панаса Мирного, Остапа Вишні, Рєпіна, Лялі Убийвовк, Лесі Українки, Лазо, Козацька,  Лермонтова, Нечуя-Левицького, Промкооперації, Глоби, Південно-Кільцева, провулки Лялі Убийвовк та Остапа Вишні, с. Новодорожнє)

КУЛИК

Сергій Григорович

Територіальний виборчий округ № 14

(м.Глобине, вулиці  Центральна (колишня – Леніна)  (з №223 по №421) та Шкільний Бульвар)

БУГАЄЦЬ

Олександр Сергійович

Територіальний виборчий округ № 15

(м. Глобине, вулиці Пушкіна, Весняна, Квіткова (колишня – Дімітрова), Травнева (колишня - Першого Травня), Жовтнева, Сонячна (колишня – Петровського), провулок Шкільний, тупік Садовий, залізнична будка 252 км)

ЛАЗАРЕНКО

Світлана Віталіївна

Територіальний виборчий округ № 16

(м. Глобине, вулиці Леніна з №154 по №218, Четверікова, Мічуріна з №34 по №178, вулиця Садова з №92 по №178, провулки Садовий, Лікарняний, тупіки Лікарняний та Південно-Кільцевий)

ГРИЩЕНКО

Олександр Леонідович

Територіальний виборчий округ № 17

(м. Глобине, вулиці Космонавтів, Молодіжна, вулиця Набережна з №39 по №151, провулок Набережний)

КОВШ

Григорій Павлович

Територіальний виборчий округ № 18

(м. Глобине, вулиці Приглєбова, Кооперативна, Зоряна (колишня – Піонерська),  Центральна (колишня – Леніна) з №151 по №221/16, Садова з №1 по №52, провулок Молодіжний)

КОШЕЛЕНКО

Олексій Володимирович

Територіальний виборчий округ № 19

(м. Глобине, вулиці Рогового (колишня –Пархоменка), Українська ( колишня – Щорса), Принасипна, Центральна (колишня – Леніна)  з №60 по №152, провулки Принасипний, Дружній (колишній – Пархоменка), Український (колишній – Щорса), тупік Принасипний)

МАЦАК

Юрій Іванович

Територіальний виборчий округ № 20

(м. Глобине, вулиці Котляревського, Тімірязєва, Центральна (колишня – Леніна) з №2 по №54 (парні номера), Білозірна (колишня – Політвідділу) з №3 по №25, Юності (колишня – Комсомольська), провулки Котляревського, Тімірязєва, Юності (колишній - Комсомольський, тупік Елеваторний, залізнична будка 251)

Територіальний виборчий округ №21

(м. Глобине, вулиці Центральна (колишня –Леніна) з №1 по №55 (непарні номери), Героїв Краснодону, Павлика, Скиби, Європейська (колишня – Фрунзе),  Шумейка (колишня – Островського), Промислова (колишня –Воровського), провулок Яблуневий (колишній Лихачова), залізнична  будка 245 км.)

БІЛОУС

Микола Іванович

Територіальний виборчий округ № 22

(м.Глобине, вулиці Зигіна, Чкалова, Зої Космодемянської, Лисенка, Привокзальна (колишня – Воскова), Білозірна (колишня –Політвідділу) з №4-а по №28, Набережна з №1 по №44/2, провулки Новий, Чкалова, тупики Космодем’янської, Залізничників, Лисенка, 2-гий тупик Лисенка, Чкалова)

КЛІМОВ

Володимир Михайлович

Територіальний виборчий округ № 23

(м. Глобине, вулиці Ударників, Заводська, Вишнева, Зарічна, Чайковського, Армійська (колишня – Червоноармійська), провулки Грабовського, Робочий, тупік Робочий)

КУЧУГУРА

Зоя Іванівна

Територіальний виборчий округ № 24

(м. Глобине, вулиці Короленка, Героїв Чорнобиля (колишня - 50-років Жовтня), Базарна, Польова, Дружби народів, Горького, Кожедуба (колишня – Дзержинського), Маяковського, Челюскіна, провулки Базарний, Франка, Інкубаторний, Челюскіна, Технічний Дєжнєва, Ломоносова, тупіки Челюскіна, Медовий (колишній – Дзержинського), Маяковського, І-ий і 2-й Горького)

БАБИЧ

Олег Миколайович

Територіальний виборчий округ № 25

(м. Глобине, вулиці Володимирівська (колишня - Карла Маркса), Корольова (колишня – Свердлова) з №2 по №93, Калинова (колишня - Калініна), Миру, провулки Тобілевича, Радгоспний, Залізнична будка №249 км.)

ХАРЧЕНКО

Сергій Олександрович

Територіальний виборчий округ № 26

(м. Глобине, вулиці Корольова (колишня – Свердлова)  з №96 по №121, Української Армії (колишня - Радянської Армії), Чайкіної, Зелена, Богуна, Кошового, Мелодійна (колишня - Тельмана), Раїси Кириченко (колишня - Р.Люксембург), Лобановського (колишня – Чапаєва), Аграрна (колишня – Радгоспна), Дніпровська (колишня – Енгельса), Флотська (колишня - Червонофлотська), тупіки  І-ий і 2-ий Маяковського, 2-ий Інкубаторний, Автопарківський, Інтернатний)