Інформує Хорольське відділення УВД ФCC України в Полтавській області

Сторінка на стадії наповнення

Причини, профілактика та методи запобігання дорожньо-транспортним пригодам

Дата створення: 08:39 14.02.2018

Найчастішими причинами дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП), що сталися з вини водіїв, є: перевищення швидкості; недотримання дистанції; недотримання черговості проїзду; неуважність; нетверезий стан.

Дата створення: 08:38 14.02.2018

Навчання та перевірка знань з питань охорони праці у посадових осіб підприємств, установ, організацій проводиться під час їх прийняття на роботу та надалі один раз на три роки. Тематичний план і програма навчання цієї категорії працівників складаються на основі Типового тематичного плану й програми навчання з питань охорони праці посадових осіб.

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата створення: 10:51 30.11.2017

Генеральною Асамблеєю ООН визначено 3 грудня як Міжнародний день людей з інвалідністю.