Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста центру надання адміністративних послуг  виконкому Глобинської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта в галузі інформаційних технологій чи інформаційних систем за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння діловою українською мовою.

Досвід роботи з комп'ютерним, мережевим та мультимедійним обладнанням; знання стандартного програмного забезпечення на рівні експерта; знання мережевих технологій, принципів роботи основних мережевих сервісів та протоколів.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи,  витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (до 14.10.2017 року) за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон: 24-9-52