Глобинська громада
Глобинський район, Полтавська область

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста центру надання адміністративних послуг  виконкому Глобинської міської ради. 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта в галузі інформаційних технологій чи інформаційних систем за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння діловою українською мовою.

Досвід роботи з комп'ютерним, мережевим та мультимедійним обладнанням; знання стандартного програмного забезпечення на рівні експерта; знання мережевих технологій, принципів роботи основних мережевих сервісів та протоколів.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи,  витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (до 14.10.2017 року) за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон: 24-9-52« повернутися до списку новин