Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Депутати Глобинської міської ради!

Дата: 07.12.2017 08:10

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ваша відповідальна і важлива праця необхідна  громадам, нашому суспільству. Від  ваших зусиль енергії, самовідданої праці та професіоналізму  залежить  успішний розвиток    та  благоустрій населених пунктів ! Я вдячний своїм  колегам,  працівникам Глобинської міської ради,  старостам, відповідальним та виваженим в прийнятті рішень міським депутатам, активним жителям громади, всім хто долучається до важливої справи  розбудови Глобинської об’єднаної громади!

З нагоди свята бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, здійснення всіх життєвих планів та задумів! Бажаю щастя і миру кожній родині і нашій країні! Хай Бог благословляє нас на добрії справи в ім’я нашої неньки України та розквіту рідного краю!

З повагою,  Глобинський міський голова Станіслав Джусь