Спеціалізовані медичні автомобілі передано для використання

Сьогодні, 7 грудня 2017 року, на центральній площі м. Глобине міський голова  Станіслав Джусь урочисто передав у користування комунальному закладу «Центру первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» два спеціалізовані легкові автомобілі меддопомога-В, відповідно до рішення Глобинської міської ради від 27 листопада 2017 року №1182. Ключі прийняли головний лікар Центру ПМСД у Глобинському районі Валентина Хавронюк та в.о. головного лікаря Глобинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Інна Клименко. Вказані автомобілі будуть обслуговувати жителів Глобинської громади.

Валентина Хавронюк, в свою чергу, подякувала Глобинській громаді за вагомий внесок у розвиток первинної медицини та створення умов для покращення якості надання медичних послуг.