Весняні турботи комунальників

З приходом весни додається роботи у працівників  комунального підприємства міста. Необхідно прибрати місто, громадські місця – дитячі та спортивні майданчики, сквери, обочини центральних вулиць та інше.

Потребує свого оновлення вулична розмітка. Необхідно відремонтувати та підфарбувати лавки в місцях відпочинку.  А ще ж є і стихійні сміттєзвалища, які  з’явилися протягом зими в різних місцях Глобиного та його окраїнах. Чимало заходів передбачено і двомісячником  з благоустрою,  чистоти та озеленення.

Тож  зараз працівників комунального підприємства  можна зустріти в різних місцях Глобиного. Вони дружно та злагоджено  працюють на благо  громади.

Вистачає роботи і в сільських комунальників. Хоча до організації їх роботи є чимало зауважень. Так, в’їзди до деяких  сільських населених пунктів громади потребують більш ретельного догляду. Адже дикоросла парость часто росте прямо над обочиною центральних шляхів і  в межах населеного пункту та ще й закидана сміттям. І тут вже кивати на те, що це повинні були зробити  дорожні організації,  які здійснюють нагляд за цією ділянкою дороги,  щонайменше не по-господарськи. Тому інженеру з благоустрою «ККП м. Глобине»  необхідно довести перелік першочергових робіт, виконання яких повинні забезпечувати сільські комунальники.