Перші рейси спецавтомобіля КП «Глобинське»

Вчора, 9 січня 2017 року, після оформлення всіх відповідних дозвільних документів,   вийшов у свій перший робочий рейс новий сміттєвоз  ВЛІВ МІКРО на шасі МАЗ-4371N2,  придбаний за рішенням  керівництва Глобинської міської ради та міських депутатів для потреб комунального господарства громади – КП «Глобинське».

За його кермом один з найдосвідченіших водіїв комунального господарства – Павло Манякін. Свого першого робочого дня спецавтомобіль працював у центрі міста Глобине, де за свята зібралося чимало сміття та  побутових відходів складованих до сміттєвих баків.

А вже сьогодні новий сміттєвоз відправився, як і планувалося, на обслуговування  сільської місцевості. Цього дня його маршрут пролягав до сіл Пироги, Яроші та Опришки. Всі ці заходи спрямовані на те, щоб зробити наше місто і села громади чистішими, охайними,  а головне - екологічно привабливими.