ВДАЛИЙ ВИСТУП ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ

Дата: 14.02.2018 16:27

Вихованці наймолодшої вікової групи футбольного клубу «Глобине» за підтримки Глобинської об’єднаної територіальної громади в рамках підготовки до обласної першості дитячо-юнацької футбольної ліги приймали участь у представницьких змаганнях із футзалу. Турнір на призи Муніципального футбольного клубу «Кремінь» проходив днями в спортивному комплексі «Політехнік» м.Кременчука.

Вдало виступили на турнірі наші земляки. В першому матчі глобинці - вихованці тренера Олега Галати, переграли однолітків із команди «Кременчукм’ясо» (Кременчук) з рахунком 3:1, голами в нашій команді відзначились Ковтун Владислав, Курченко Владислав двічі. В наступній зустрічі  ФК«Глобине» переміг ДЮСШ Кременчуцького району, рахунок зустрічі 5:2, голи в нашій команді забивали Курченко Владислав, Нетикша Денис, Гунашашвілі Мансур, та двічі відзначився  Ковтун Владислав. У  вирішальній грі за перше місце наша команда поступилась вихованцям  МФК «Кремінь» (Кременчук) з рахунком 3:5, голи в нашій команді забивали Гунашашвілі Муслім, Ковтун Владислав, Мітюшкін Руслан. Таким чином наша команда маючи в активі 6 очок  зайняла на турнірі друге місце. У підсумку команди розташувались наступним чином:

1. МФК «Кремінь» (Кременчук)           9 очок

2. ФК «Глобине»    (Глобине)              6

3. «Кременчукм’ясо» (Кременчук)      3

4. ДЮСШ (Кременчуцький р-он)         0

По закінченню змагань переможці та призери змагань отримали призи від організаторів, кращим воротарем турніру було визнано воротаря ФК«Глобине» Касай Андрія. Друге місце вибороли: Касай Андрій (Глобинська ЗОШ № 5), Ковтун Владислав, Гунашашвілі Мансур, Гунашашвілі Муслім, Нетикша Денис, Курченко Владислав, (всі - Глобинська Гімназія №1 ім.В.Є.Курченка), Мітюшкін Максим,Мітюшкін Руслан (Глобинська ЗОШ №3), Якимащенко Богдан (Глобинська ЗОШ № 4), тренер Олег Галата.

Керівник ФК «Глобине»                                                                              Ричка Олександр