Калейдоскоп талантів Глобинщини

Дата: 27.12.2017 17:09

26 грудня в районному Будинку культури  відбувся новорічний фестиваль  талановитих дітей «Калейдоскоп талантів Глобинщини» за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго.

Глобинська земля здавна славилася своїми  музичними та пісенними  талантами. І цього дня свої таланти та неповторність показали найкращі танцювальні та пісенні колективи, неперевершені вокалісти, неодноразові переможці різних Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів із всього району. Серед учасників фестивалю значна частина талантів були саме жителі Глобинської громади. Серед них: зразковий аматорський танцювальний коллектив «Сузір’я» Глобинського міського БК (керівник Сергій Рибальченко), танцювальний коллектив «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв (керівник - Віра Дударь), зразковий ансамбль народного танцю «Астарта-Зорецвіт» Глобинського РБК (керівник-постановник - Василь Лазаренко), найкращі представники вокального жанру Арсен Кондуфор, Софія Бойко, Ванесса Затуливітер, Анна Брашован, Софія Потоцька, Дарина Шутька, аматорський міський духовий оркестр «Орфей» під керівництвом Бориса Мушія та багато інших.

Привітали учасників фестивалю Глобинський міський голова Станіслав Джусь, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Любов Качмар, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, висловили їм найкращі побажання міцного здоров'я, добра і усіляких гараздів у новому році та подальших звершень і перемог.