Нарада з актуальних питань

7 березня у міській раді відбулося зібрання за участі керівництва, старост, працівників виконавчих органів міської ради. Очільники старостинських округів отримали актуальні інформацію з питань:

15:03 07.03.2024

Оголошено набір на онлайн навчання у сфері IT індустрій для вразливих жінок у Полтавській області

За фінансової підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» оголошується набір на онлайн навчання у сфері IT індустрій для вразливих жінок у Сумській, Полтавській, Миколаївській та Дніпропетровській областях.

08:22 06.03.2024

Графік прийому громадян депутатами міської ради у березні 2024 року

Прийом громадян депутатами Глобинської міської ради VIII скликання у березні 2024 року проводитиметься: "Кімната депутата", м.Глобине, вул.Центральна, 281 (перший поверх), у старостинських округах - кабінет старости.

14:26 04.03.2024

Оголошення

29 лютого рішенням міської ради у виконавчому комітеті створено структурний підрозділ з питань військового обліку, оборонної та мобілізаційної роботи. Основні завдання відділу визначені Положенням про нього.

14:07 04.03.2024

З 1 БЕРЕЗНЯ ПІДВИЩИЛИСЯ ПЕНСІЇ БІЛЬШОСТІ МЕШКАНЦІВ ПОЛТАВЩИНИ

Урядовим рішенням від 23 лютого «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» визначений механізм цьогорічного березневого перерахунку, зокрема, коефіцієнт індексації, який залежить від рівня інфляції за попередній рік, категорії громадян, виплати яких підлягають індексації, та інші особливості її проведення.

11:27 04.03.2024

МКІП пропонує використовувати єдину айдентику до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв й Держмистецтв розробили айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

09:46 04.03.2024