Протокол громадських слухань шодо розгляду містобудівної документації

Протокол громадських слухань шодо розгляду містобудівної документації "Детальний план території за межами населених пунктів у межах території Глобинської міської територіальної громади для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проектною потужністю 650 МВт"

10:11 03.04.2024

Про скликання  шістдесят п’ятої  позачергової сесії Глобинської  міської ради

Про скликання шістдесят п’ятої позачергової сесії Глобинської міської ради

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини п’ятої, десятої статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликаю шістдесят п’яту позачергову сесію Глобинської міської ради.

08:53 03.04.2024

Beetroot Academy спільно з організацією Pact Ukraine оголошує набір жінок на безоплатне навчання на курсі «Вступ до ІТ»

На даному курсі ти здобудеш знання із комп’ютерної та інтернет-грамотності, а також отримаєш навички для продовження навчання та кар’єрного росту в ІТ-сфері. В тебе буде можливість спробувати себе у різних ІТ-ролях, оскільки навчання курсу спрямоване на покращення практичних навичок. Курс розроблений в рамках проєкту «Крила», що впроваджується за підтримки Уряду Канади.

09:26 02.04.2024

Інформація  Відділу культури, спорту та молоді Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки майна (коней), що знаходиться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинс

Інформація Відділу культури, спорту та молоді Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна (коней), що знаходиться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинс

Назва об’єктів оцінки: Кінь «Гук» 2016 р.н., кінь «Августін» 2016 р.н., кінь «Петро» 2016 р.н., кінь «Малюк» 2017 р.н., що знаходиться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинської міської ради.

16:41 01.04.2024

Про строки заборони на добування водних біоресурсів у 2024 році

Пропонуємо для ознайомлення накази Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Полтавській області про перенесення строків заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період на період нересту та затвердження переліку меж нерестових ділянок в районах діяльності (контролю) полтавського рибоохоронного патруля у 2024 році.

14:24 01.04.2024

До уваги осіб з інвалідністю з дитинства та осіб, які не мають права на пенсію ІІ та ІІІ груп віком до 60 років!

Якщо ви бажаєте працевлаштуватися, вам необхідно звернутися до Глобинського управління Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 228а. Телефон для довідок 0987027581.

13:26 01.04.2024

Розірвати договір – рекомендація групи «Прозорість і підзвітність» щодо закупівлі реконструкції будинку квартирного типу в Кременчуцькій громаді

Розірвати договір має комунальне підприємство Кременчуцької громади, яке провело закупівлю щодо реконструкції будинку квартирного типу. Такий висновок за результатами моніторингу надали аудитори. Його підтримала робоча група «Прозорість і підзвітність».

14:03 29.03.2024

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для підтримки виробництва молока з доданою вартістю сімейним господарствам

У рамках проєкту підрядник отримає підтримку для покращення та розширення діяльності сімейних господарств молочного напрямку у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях шляхом надання їм ветеринарних послуг, юридичних консультацій щодо забезпечення пасовищ і сіножатей для худоби, закупівлі обладнання для заготівлі кормів.

14:01 29.03.2024

До уваги власників житла, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб у своїх помешканнях!

З 1 по 5 квітня 2024 року з 09:00 до 15:00 год. у відділі соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради, за  адресою: м.Глобине, вул.Центральна, 281, кабінет № 1, буде проводитися прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення  внутрішньо переміщених осіб за березень 2024 року.

13:05 29.03.2024