Глобинська громада
Глобинський район, Полтавська область

Паспорт громади

Працівники

(посадові особи місцевого самоврядування, службовці)

виконавчого комітету Глобинської міської ради

 

П.І.Б.

Посада

Лазаренко

Світлана Віталіївна

секретар міської ради

Перевьорткін

Володимир Геннадійович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Артюшенко

Олександр Іванович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Токаренко

Галина Володимирівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Четверікова

Наталія Іванівна

керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

Живолуп

Станіслав Анатолійович

староста Бабичівського старостинського округу

Садлівська

Тетяна Григорівна

староста Опришківського старостинського округу

Кір’ян

Тамара Олександрівна

староста Пирогівського старостинського округу

Козіна

Ольга Іванівна

староста Жуківського старостинського округу

Демченко

Валентина Петрівна

староста Борисівського старостинського округу

Клімов

Олег Анатолійович

староста Новомосковського старостинського округу

Кузнєцова

Світлана Анатоліївна

начальник загального відділу виконкому міської ради

Коваленко

Валентина Всеволодівна

спеціаліст ІІ категорії загального відділу виконкому міської ради

Зеленська

Яна Павлівна

головний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради

Підорець

Віра Володимирівна

спеціаліст І категорії загального відділу виконкому міської ради

Мазур

Тетяна Олександрівна

спеціаліст ІІ категорії загального відділу виконкому міської ради

Борисенко

Таміла Яківна

спеціаліст ІІ категорії загального відділу виконкому міської ради

Литвиненко

Світлана Андріївна

спеціаліст ІІ категорії загального відділу виконкому міської ради

Терещенко

Марія Миколаївна

спеціаліст І категорії загального відділу виконкому міської ради

Кошеленко

Олена Вікторівна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи виконкому  міської ради

Калініченко

Роман Петрович

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи виконкому  міської ради

Клен

Антоніна Олексіївна

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи виконкому  міської ради

Грицай

Алла Петрівна

інспектор військового обліку відділу організаційно-кадрової роботи виконкому  міської ради, прибиральник службових приміщень

Заїка

Світлана Миколаївна

інспектор військового обліку відділу організаційно-кадрової роботи виконкому  міської ради

Клімова

Юлія Володимирівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради

Гудим

Наталія Олександрівна

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради

Хвостенко

Катерина Григорівна

спеціаліст ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради

Затуливітер

Алла Іванівна

провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради

Садова

Вікторія Анатоліївна

спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради

Клязьмін

Іван Григорович

спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради

Замогильна

Світлана Григорівна

начальник фінансового відділу виконкому міської ради

Хомуляк

Ганна Олексіївна

провідний спеціаліст фінансового відділу виконкому міської ради

Головенська

Леніна Володимирівна

провідний спеціаліст фінансового відділу виконкому міської ради

Карпенко

Наталія Олександрівна

провідний спеціаліст фінансового відділу виконкому міської ради

Кондуфор

Інна Віталіївна

начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому міської ради

Яременко

Тетяна Анатоліївна

провідний спеціаліст  відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва  виконкому міської ради

Гапченко

Сергій Андрійович

спеціаліст І категорії відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому міської ради

Голушко

Віталій Миколайович

начальник юридичного відділу виконкому міської ради

Сусід

Олександр Михайлович

провідний спеціаліст юридичного відділу виконкому міської ради

Недосіка

Ольга Сергіївна

спеціаліст І категорії юридичного відділу виконкому міської ради

Голяковська

Наталія Василівна

начальник відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконкому міської ради

Сльота

Людмила Василівна

головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконкому міської ради

Савченко

Микола Васильович

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконкому міської ради

Кучерява

Ілона Анатоліївна

провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконкому міської ради

Копил

Наталія Володимирівна

спеціаліст ІІ категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Пелькіна

Наталія Іванівна

спеціаліст І категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Литвиненко

Світлана Володимирівна

спеціаліст ІІ категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Торубара

Наталія Миколаївна

спеціаліст ІІ категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Норенко

Людмила Василівна

завідувач сектору соціального забезпечення виконкому міської ради

Мазур

Віталій Федорович

завідувач сектору охорони здоров'я виконкому міської ради

Головаш

Анатолій Іванович

начальник відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради

Яценко

Світлана Володимирівна

головний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради

Логвин

Максим Олександрович

провідний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради

Штомпель

Лариса Миколаївна

провідний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради

Нагацький

Сергій Іванович

провідний спеціаліст відділу комунального майна і закупівель виконкому міської ради

Пономарьов

Сергій Борисович

начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому міської ради

Салабай

Олександр Миколайович

провідний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому міської ради

Бондарь

Володимир Вікторович

начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконкому міської ради

Калініченко

Наталія Петрівна

провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій виконкому міської ради

Лісняк

Олена Олександрівна

начальник відділу з питань державної реєстрації виконкому міської ради

Стіхіна

Оксана Миколаївна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації виконкому міської ради

Стрілець

Валентина Іванівна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації виконкому міської ради

Садова

Жанна Сергіївна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації виконкому міської ради

Василенко

Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації виконкому міської ради

Гапченко

Ольга Федорівна

начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконкому міської ради, адміністратор

Герасименко

Ксенія Петрівна

адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконкому міської ради

Аврамчук

Руслан Володимирович

адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконкому міської ради

Легкий

Валерій Вячеславович

головний спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконкому міської ради

Іванченко

Олександр Іванович

начальник відділу освіти виконкому міської ради

Пасько

Наталія Миколаївна

головний спеціаліст відділу освіти виконкому міської ради

Гордійченко

Ніна Олексіївна

провідний спеціаліст відділу освіти виконкому міської ради

Шайнога

Олександр Григорович

начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконкому міської ради

Дьяченко

Оксана Григорівна

головний спеціаліст відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконкому міської ради

Філічева

Валентина Федорівна

провідний спеціаліст відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконкому міської ради