Відділ комунального майна і закупівель

Начальник відділу: ЦІЛІНЧЕНКО Роман Васильович

Основні завдання і функції відділу

1. Завданням відділу є реалізація повноважень Глобинської міської ради у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження комунального майна, проведення процедур держзакупівель відповідно до цього Положення.

2. Ведення обліку та реєстрації комунального майна, підготовка матеріалів щодо проведення приватизації комунального майна.

3. Підготовка пропозицій по використанню нерухомого майна, що належить до комунальної власності.

5.. Ведення квартирного обліку та здійснення розподілу житла, проведення обстеження квартир громадян з приводу покращення житлових умов, щорічної перереєстрації облікових даних осіб, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

6.Здійснення заходів про виявлення та прийняття в комунальну власність безгосподарської та відумерлої спадщини.

7. Контроль за станом виконання рішень міської ради та виконавчого комітету з питань, що відносяться до компетенції Відділу і є обов’язковими для виконання комунальними підприємствами, організаціями та установами територіальної громади..

8. Підготовка  пропозицій щодо  передачі з балансу на баланс основних засобів що знаходяться на підвідомчій території

9. Підготовка проектів рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань, що належать до компетенції відділу,

10. Здійснення процедур закупівель товарів, робіт  і послуг за рахунок державних коштів до вимог законодавства про державні закупівлі, відповідно до чинно нормативних правових актів.

11. Здійснення повноважень щодо приватизації майна, що перебуває у комунальній власності, згідно з рішеннями міської ради та відповідно до чинного законодавства;
12. Проведення організаційних заходів щодо використання комунального майна шляхом передачі його в оренду фізичним та юридичним особам;

13. Укладає договори щодо проведення підготовки об'єктів до приватизації, проведення незалежної оцінки майна у процесі приватизації та їх продажу, в інших випадках, установлених законодавством та договори купівлі-продажу майна.

Завантажити повну версію ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ