Загальний відділ

Начальник відділу: КУЗНЄЦОВА Світлана Анатоліївна

Основні завдання та функції:

• Документаційне забезпечення діяльності міськвиконкому.
  • Організація діловодства в апараті міськвиконкому.
  • Ведення архівної справи в апараті міськвиконкому.
  • Здійснення контролю за строками проходження службових документів.
  • Робота зі зверненнями громадян.
  • Інформування міського голови, його заступників та керуючого справами  виконавчого  комітету  з питань, що стосуються роботи загального відділу.
  • Здійснює прийом, реєстрацію, облік, зберігання вхідної та вихідної  кореспонденції; видачу інформації стосовно документів; передає за призначенням вхідну кореспонденцію; веде реєстраційні журнали.
  • Готує проекти розпорядчих документів міського голови, контроль за якістю, правильністю та своєчасністю їх підготовки.
  • Забезпечує оформлення розпорядчих документів міського голови та їх зберігання.
  • Здійснює контроль за якістю й правильністю підготовки та оформлення вихідних документів у міськвиконкомі, узагальнює й аналізує відомості з документообігу.
  • Здійснює реєстрацію, друкування і розмноження розпоряджень міського голови та рішень міськвиконкому, забезпечує своєчасне доведення їх до керівників відповідних відділів міськвиконкому, підприємств, установ, організацій, службових осіб та громадян, у необхідних випадках видає копії, виписки і довідки з прийнятих рішень та розпоряджень міського голови.
  • Забезпечує контроль за строками виконання документів органів влади вищого рівня, а також інших службових документів, що підлягають контролю.
  • Здійснює складання протоколів засідань виконавчого комітету та нарад, які проводить  міський голова та забезпечує їх зберігання.
  • Складає зведену номенклатуру справ виконкому, готує справи до здачі в архівний відділ  Глобинської райдержадміністрації.
  • Забезпечує культуру діловодства,  сприяє підвищенню ділової кваліфікації працівників міськвиконкому, які займаються діловодством.
  • Розробляє й вносить на розгляд виконавчого комітету проекти інструкцій з питань діловодства у виконкомі міської ради.
  • 3а дорученням міського голови вивчає у відділах міськвиконкому стан організації  діловодства.
  • Забезпечує своєчасний розгляд заяв, пропозицій та скарг громадян, що надійшли на розгляд виконкому.
  • Забезпечує належну організацію особистого прийому громадян міським головою.
  • За потребою готує та подає міському голові звіти про факти порушення виконавчої дисципліни та формального ставлення до розгляду звернень громадян посадовими особами місцевого самоврядування.
  • Готує матеріали до розгляду на засіданнях виконавчого комітету, що віднесені до компетенції загального відділу.
  • Вносить пропозиції до проектів планів роботи, заходів міськвиконкому з питань, що належать до компетенції загального відділу.
  • Надає організаційно-методичну допомогу в роботі з документами та зверненнями громадян відділам міськвиконкому.

​Завантажити повну версію ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ