Святий Миколай іде, здоров’я, розваги і радість нам несе

17 грудня на базі Опришківської ЗОШ I-IIIст. відбулися спортивні змагання з міні-футболу під гаслом "Хочу бути я, як тато". У змаганнях взяли участь сім’ї Коваленків та Шадних. Організував родинне спортивне свято місцевий інструктор по спорту Олександр Новицький за підтримки Глобинської міської ради та Опришківського старостату. А присвячена ця зустріч була Дню Святого Миколая. Учасники отримали велику насолоду від змагань та подарунки від організаторів заходу.

16:40 19.12.2017

Йде до діток Миколай

Незважаючи на відсутність снігу та морозу жителі Глобинської громади вже розпочали низку новорічних свят.

15:43 19.12.2017

Мрії збуваються

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, дошкільного закладу, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

14:57 19.12.2017

Свято інтелекту, гідності, таланту

Днями в актовій залі Глобинської гімназії №1 ім. В.Є. Курченка відбулася офіційна зустріч міського голови Станіслава Джуся з обдарованими  учнями шкіл та гімназій, переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та олімпіад. Почесними гостями були успішні люди Глобинської громади: вчитель біології Глобинської гімназії, Заслужений Учитель України Микола Скляр, почесний громадянин міста, Заслужений працівник промисловості України Юрій Мацак, тренер Глобинської районної спортивної школи Геннадій Тарасенко.

15:36 18.12.2017

ПОВІДОМЛЕННЯ ГЛОБИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Керуючись ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   скликаю 29 сесію Глобинської міської  ради І скликання 21 грудня 2017 року  о 10.00  в залі засідань Глобинської міської ради. На розгляд сесії винести такі питання:

16:06 15.12.2017

Відбулося чергове засідання виконкому

13 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради, під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка,  відбулося  чергове засідання виконкому,   на якому було розглянуто 18 різних питань.

10:34 15.12.2017

Чорнобиль не має минулого часу

Сьогодні у залі засідань відбулася зустріч із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС – людьми, які ціною власного життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року.

17:48 14.12.2017

Представники Глобинської ОТГ - учасники форуму

12 грудня 2017 року у Полтавському юридичному інституті Харківського національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» проходив перший Міжрегіональний Форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології».

19:31 13.12.2017