Плідне спілкування

17 квітня прийом громадян Опришківського старостинського округу провів депутат Глобинської міської ради Олег Царенко.

10:18 18.04.2024

Закликаємо допомогти жителям Харківщини!

У приміщенні відділу освіти Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, туп. Лікарняний,1-а, працює пункт збору гуманітарної допомоги для постраждалого населення Харківської області. Прохаємо долучитися усіх небайдужих мешканців громади та діючий бізнес.

09:06 18.04.2024

Полтавщина долучилася до допомоги Харкову

На Полтавщині збирають гуманітарну допомогу для Харкова. У процесі відправлення – черговий вантаж необхідного. Це 26 генераторів різної потужності та більше двох тисяч літрів пального.

08:45 17.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

08:15 17.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5,6 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликається шістдесят шоста позачергова сесія Глобинської міської ради, пленарне засідання відбудеться 18 квітня 2024 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

17:49 16.04.2024

Обмін досвідом з колегами із Сумщини

Основною метою запровадженої комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості  є зниження загального рівня стресу і тривожності українців, формування навичок першої психологічної допомоги близьким (особливо дітям та старшим членам родини), навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації. Особлива увага приділяється в цій послузі родинам, на які війна має найбільший вплив: військовослужбовців та ветеранів, сім’ям із маленькими дітьми, внутрішньо переміщених осіб.

14:33 16.04.2024

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

13:49 16.04.2024

Закінчується кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до норм Податкового кодексу України  (далі – Кодекс) зобов’язані її подати, – 30 квітня 2024 року.

10:16 16.04.2024