ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ – СУБСИДІЯ СТАНЕ МЕНШОЮ

В Україні офіційно опалювальний сезон добігає кінця, тому з 15 квітня вартість таких послуг, як тепло-, газо- та електропостачання (для опалення будівель) під час розрахунку субсидій не враховуватимуть повністю.

14:51 10.04.2024

Про застосування пестицидів та пожежну безпеку - спеціалістам сільгосппідприємств

Сьогодні у міській раді для сільськогосподарських підприємств, які здійснюють діяльність, пов’язану із застосуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів, відбулася нарада за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

14:42 10.04.2024

Підтримка людей з ігровою залежністю та членів їх сімей

Центр відповідальної гри (далі - Центр) - як громадська спілка - створений з метою розбудови в Україні  дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

10:40 10.04.2024

Мобільний застосунок для жінок, що постраждали  від домашнього або гендерно зумовленого насильства

Мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства

В Україні створили мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок створено у співпраці з Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії.

10:39 10.04.2024

У Глобинській громаді обговорили питання розвитку меліораційних систем

Заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут і директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов із робочим візитом відвідали Глобинську громаду. Разом із представниками місцевих агропідприємств обговорили питання розвитку зрошувального землеробства.

08:31 09.04.2024

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

08:14 09.04.2024

Що таке «Єдина ветеранська лінія»?

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

08:07 09.04.2024

Про роботу 65 позачергової сесії міської ради

5 квітня відбулось пленарне засідання 65 позачергової сесії Глобинської міської ради, в ході якого депутати скасували рішення міської ради № 332 від 28.03.2024 року «Про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території за межами населених пунктів у межах території Глобинської міської територіальної громади для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проєктною потужністю 650 МВт» та ухвалили нове рішення з цього ж питання.

15:28 05.04.2024