ПОДІЛИТИСЯ МАШИНОЮ І НЕ СПЛАЧУВАТИ ЧУЖІ ШТРАФИ

Розглянемо ситуацію: ви надаєте свою автівку в користування іншій особі, але вона порушила правила дорожнього руху, і повідомлення про штрафи прийшли до вас. Щоб за правопорушення відповідав не власник транспортного засобу, а той, хто був за кермом, варто призначити належного користувача, або ж, як кажуть у народі, — зробити «шеринг»  авто.

08:28 02.05.2024

Відбулося чергове засідання виконкому

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке провів міський голова Станіслав Джусь, розглянуто чималу кількість адміністративно-господарських питань, що накопичилися у ході роботи виконавчих органів міськради впродовж місяця. Переважна більшість з них – житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, комунального майна, містобудівної документації, захисту прав дітей та ін.

13:53 30.04.2024

Виплата матеріальної допомоги мешканцям громади, яких у квітні-травні 2024 року буде звільнено з військової строкової служби

Указом Президента України від 7 березня 2024 року № 1049/2024 на виконання пункту 7 глави XII „Прикінцеві положення” Закону України „Про військовий обов'язок і військову службу” у квітні - травні 2024 року 'буде звільнено в запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань військовослужбовців строкової військової служби, строк військової служби яких, встановлений частиною першою статті 23 Закону України „Про військовий обов'язок і військову службу”, закінчився під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022.

11:19 30.04.2024

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ» (скорочено ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автомобільний газозаправний пункт №12 (АГЗП №12).

09:21 29.04.2024

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ» (скорочено ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автозаправний комплекс №10 (АЗК №10).

09:15 29.04.2024

"Зелені" номери на авто та статистика попиту їх серед автовласників Полтавщини

На Полтавщині стрімко поширюється використання електрокарів. Насамперед через те, що електромобілі – це найекологічніший вид транспорту, вони є цілком безпечними як для довкілля, так і для здоров’я людей.

09:12 29.04.2024

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі: дослідження впливу зміни клімату на безпеку та здоров’я працівників

Кожного року, 28 квітня, відзначається Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі. Цей день став символом міжнародної солідарності у питаннях безпеки праці, нагадуванням про необхідність створення безпечних та здорових умов для всіх працівників.

10:00 28.04.2024

Стартував конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» – 2024

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році.

11:46 26.04.2024

Глобинці вшанували подвиг "чорнобильців"

На історичних скрижалях України у XX столітті - чимало трагічних подій, що вплинули на подальший її розвиток. Серед таких – техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока атомної електростанції у місті Прип’ять. І як тут не згадати рядки із «Записок…» Ліни Костенко: «Хто сказав, що українці селянська нація? Натепер ми вже нація модернова, нація на атомному підігріві»…

10:49 26.04.2024