Відбулося чергове засідання виконкому

13 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради, під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка,  відбулося  чергове засідання виконкому,   на якому було розглянуто 18 різних питань.

10:34 15.12.2017

Чорнобиль не має минулого часу

Сьогодні у залі засідань відбулася зустріч із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС – людьми, які ціною власного життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року.

17:48 14.12.2017

Представники Глобинської ОТГ - учасники форуму

12 грудня 2017 року у Полтавському юридичному інституті Харківського національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» проходив перший Міжрегіональний Форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології».

19:31 13.12.2017

Безпека пішоходів в центрі уваги

Зима 2017 року дозволила будівельникам продовжити роботи по облаштуванню тротуару по вул. Заводській. На даний час вже підготовлена основа для укладання тротуарних плит, встановлені поребрики та розпочато роботи з укладання бетонних плит майбутнього тротуару.

17:09 13.12.2017

Придбано новий автомобіль

Керівництво та депутати Глобинської міської ради постійно приділяють увагу зміцненню матеріально технічної бази комунального господарства «Глобинське». Це і придбання спеціальної сучасної техніки,  тракторів,  відповідного технічного  обладнання для  покращення   якості надання послуг жителям громади.

16:45 12.12.2017

ПІДСУМКИ  ФУТБОЛЬНОГО  СЕЗОНУ

ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ

Закінчився  футбольний чемпіонат Полтавської області серед команд першої ліги. Турнір проходив за двоколовою системою  в період з квітня по листопад місяці. Учасники змагань були розподілені на дві підгрупи  «А» та «Б» за територіальним принципом  кожна команда приймала участь у іграх основним та юнацьким складами.

16:05 12.12.2017

Щотижнева апаратна нарада

11 грудня 2017 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка за участі керівництва КП «Глобинське», Комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона», Глобинського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна міліція» та начальників відділів  міськвиконкому.

16:19 11.12.2017

УГІС - вища якість управління

Нещодавно в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, керуючої справами виконкому Наталії Четверікової та начальників відділів міськвиконкому з питаня можливості створення Управлінської геоінформаційної системи (УГІС) міста Глобине за прикладом вже існуючої та функціонуючої УГІС міста Кременчука та за підтримки Комунального підприємства “МІСЬКОФОРМЛЕННЯ” м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12.

11:18 11.12.2017

2018 рік в планах і перспективах

9 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, начальників відділів  міськвиконкому та сільських старост громади з питань обговорення  внесення пропозицій  до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської громади на 2018 рік.

16:04 08.12.2017